
nevím zda jsou na Slovensku tak natažený ceny, ale tady jsou za to dva vlečkový v pohodě











protože fotky občas klamou, a co je pěkné na první pohled, to již na ten druhý, třetí tak pěkné být nemusí


















v 80 letech by byl borec :D zahrátka klec na okně, světla style 613 otloukací lišty style Mototechna, pak ty líťáky a lízo 








































