Vemu fáko a jdu k nim




ale jinak krásná..ty žlutý mlhovky k tomu seděj 

Jinak moc pekna!












to je zajímavý že to nikdo nechtěl a ted najednou









Nebyvam tu tak casto 

, jinak možná příště sem - skoda-virt.cz/cz/.../7985
6-luxusni-zbozi-z-aukra?po
ffset=0









Velice pěkná cena za takovej kousek !!! Snad se jí někdo ujme 
ono by se jich sešlo víc 
Bejt o dva roky starší a nemít teď rozjednanej jinej povoz, tak neváhám
*5*
myschaaaaaku!! :o))







Kdysi luxusní záležitost... 









ta je navíc export.


