
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 17601 až 17650) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
12:49:07
09.09.2011
09.09.2011

Pavel P..
-> Luky.: jako v neukončených.. jen si pod tim zakřížkuješ hledat v ukončených

12:48:12
09.09.2011
09.09.2011

U-Geen
-> Luky.: aukro.cz/search_form.php?
string= :)
12:47:04
09.09.2011
09.09.2011

Luky
-> Pavel P..: HA! Jak se dá vyhledávat v ukončených aukcích? 

12:45:30
09.09.2011
09.09.2011

Pavel P..
12:41:43
09.09.2011
09.09.2011

Luky
Na aukru byl prý 1202STW za 150 000, aukce končila asi předevčírem. Neměl to někdo ve sledování? Díky
11:59:30
09.09.2011
09.09.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> havlik: A co mi s tím? :) To jsi měl dát spíš do skoda-virt.cz/cz/.../7985
6-luxusni-zbozi-z-aukra
11:54:25
09.09.2011
09.09.2011

havlik
22:45:14
07.09.2011
07.09.2011

ondie
-> Matsoft: Tohle auto znám,prodává ho člověk,co na něm nic neudělal,ale v jádru je to technikou slušný auto...alespoň bylo,pokud ho nedohuntovali.
17:52:02
07.09.2011
07.09.2011

m8rinek
-> suri: to mě taky napadlo...
16:59:34
07.09.2011
07.09.2011

Matsoft
13:21:23
07.09.2011
07.09.2011

suri
-> m8rinek: skôr novovýrobu asi sekali univerzál
00:39:09
07.09.2011
07.09.2011

Matsoft
00:24:04
07.09.2011
07.09.2011

m8rinek
-> myschaak AZNP K.Hora: -> Syny: erko původně nemá doraz rezervy...
00:20:19
07.09.2011
07.09.2011

Matsoft
00:19:22
07.09.2011
07.09.2011

Matsoft
totok asi uz bude pryc auto.bazos.cz/inzerat/...
/Barum-Radial.php
00:16:53
07.09.2011
07.09.2011

Matsoft
00:13:57
07.09.2011
07.09.2011

Syny
-> myschaak AZNP K.Hora: Nelisi se to v tom pomocnem cepu a pace rizeni? Nevim, jen jsem jednou slysel, ze uzovka to mela asi jinak mazany ci co...
20:10:58
06.09.2011
06.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> m8rinek: ona se liší i v něčem nápravnice?
20:08:53
06.09.2011
06.09.2011

m8rinek
Spíš je zajímavý, že nápravnice je užovka a ramena kilo...
14:28:32
06.09.2011
06.09.2011

Pavel P..
-> MATTESS: jojo omalovánky už nefrčej.

14:21:43
06.09.2011
06.09.2011

castrol
-> MATTESS: moja chyba nedalo tam smajla
14:10:38
06.09.2011
06.09.2011

MATTESS
-> castrol: to jaksi nebylo poznat
14:04:38
06.09.2011
06.09.2011

castrol
-> MATTESS: ne to bol zart
14:03:41
06.09.2011
06.09.2011

MATTESS
-> castrol: to má mít každý díl jinou barvou jako papoušek?

14:01:36
06.09.2011
06.09.2011

castrol
-> j_j: jo to je vymazlene ale malo farebne 

13:57:24
06.09.2011
06.09.2011

j_j
-> castrol: myslel jsem kvalitou něco takhle pěkného : skoda-virt.cz/cz/.../6308
-favo-forever-110r 

13:52:25
06.09.2011
06.09.2011

castrol
-> Pavel P..:
-> j_j: ale coby nie nalisujes puzdra zozahradnej hadice natrez cez hrdzu a je go hotova
-> j_j: ale coby nie nalisujes puzdra zozahradnej hadice natrez cez hrdzu a je go hotova13:50:46
06.09.2011
06.09.2011

j_j
-> David.: včera mi pán přivezl blatník na embé a říkal, že jeho otec celej život pracoval jako automechanik a díly si taky natíral svojí základovkou, aby nekorodovaly - jsem zvědavej co ještě najde 

13:47:12
06.09.2011
06.09.2011

David.
-> Pavel P..: je to možný, ale vypadá to pak už bohužel divně (podezřele) když je to přetíraný, to mi připomíná jednu prodejnu na škodovky kde mi před lety nabídli nový kliky dveří na emko a když jsem odklopil vlastní kliku tak ten rámeček byl od šedé barvy,ale "zaručeně" nový

13:46:19
06.09.2011
06.09.2011

j_j
-> castrol: ono když budeš chtít udělat GO nápravy, tak se níž než pod 5 000,- moc nedostaneš - jestli vůbec 

13:45:38
06.09.2011
06.09.2011

Pavel P..
-> castrol: jak pro koho... kdybych měl kilo nebo erko tak neváhám, cena je dobrá

13:43:23
06.09.2011
06.09.2011

castrol
-> Pavel P..: lenze pre virtakou drahe
13:41:20
06.09.2011
06.09.2011

Pavel P..
-> David.: i převodka je černá.... ale jako je dost možný že to natřel majitel aby mu to v garáži nekyslo.
třeba táta v mototechně kupoval novou spojovačku před pár lety a taky byla nastřená celá včetně manžet nějakou zelenou barvou.
třeba táta v mototechně kupoval novou spojovačku před pár lety a taky byla nastřená celá včetně manžet nějakou zelenou barvou.13:38:02
06.09.2011
06.09.2011

David.
-> Pavel P..: divný je že když je nová a nebylo na ní sáhnuto jak to že kuláky, řídící tyče i čepy ramen jsou v černé barvě....
13:30:06
06.09.2011
06.09.2011

Pavel P..
12:00:26
06.09.2011
06.09.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> David.: Příště prosím nezakládej kvůli každému odkazu samostatný inzerát a dej to sem. 

10:15:03
06.09.2011
06.09.2011

David.
10:13:46
06.09.2011
06.09.2011

David.
10:11:14
06.09.2011
06.09.2011

David.
Přesunuto z tématu škoda 125l najeto 24tis. km...
našel jsem odkaz tak dávám sem,cena trochu vyšší
sauto.cz/detail-inzeratu/ .../9171921
NEPRODÁVÁM JÁ TAK MNĚ NEPIŠTE
našel jsem odkaz tak dávám sem,cena trochu vyšší
sauto.cz/detail-inzeratu/ .../9171921
NEPRODÁVÁM JÁ TAK MNĚ NEPIŠTE
20:58:35
05.09.2011
05.09.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> myschaak AZNP K.Hora: však víme čí to je 

17:15:34
05.09.2011
05.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> havlik: asi ho navrhnu jako firemní pro mě)
17:14:05
05.09.2011
05.09.2011

havlik
-> myschaak AZNP K.Hora: tak jed pro nej je za rohem:)
17:13:19
05.09.2011
05.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
21:37:07
04.09.2011
04.09.2011

Jožynek
11:58:39
04.09.2011
04.09.2011

Vojťas
-> James1991: ...všechno pečlivá práce... 

21:54:08
03.09.2011
03.09.2011

James1991
20:59:13
03.09.2011
03.09.2011

pepa110r
Nový zadní podběhy na škoda 100/110r
auto.aukro.cz/nejake-nove -plechy-asi-podbehy-na-sko da-100-110-i1799310689.htm l
auto.aukro.cz/nejake-nove -plechy-asi-podbehy-na-sko da-100-110-i1799310689.htm l
15:17:13
03.09.2011
03.09.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
auto.bazos.cz/inzerat/...
/TATRA-613-4.php
Hmm, to se mi líbí. :) Zajímalo by mě, kolik za to chce (ne že bych na to měl).
Hmm, to se mi líbí. :) Zajímalo by mě, kolik za to chce (ne že bych na to měl).
21:33:39
02.09.2011
02.09.2011

Lukaso358
aukro.cz/skoda-110-r-r-v-
1972-bez-dokladu-i18008715
57.html Taky vrakuidní ale furt to je ješte eRko...a pokud nekecá tak to má zadní pozink blatníky.
14:52:28
02.09.2011
02.09.2011

Radek Retro eLeSo
David. 02.09.11 11:49:15 napsal: skoda-virt.cz/cz/.../nahr
adni-dily-pris lusenstvi-prodej-sk/15183
9-nove-diely-skoda-1/?got opost=2752792#p27527
92cena jak za celý blinkr
ale zas tu dobovou krabici má za normální cenu
jinak je to fakt střelec
ale zas tu dobovou krabici má za normální cenu
jinak je to fakt střelec

