Ale ne, osobně budu jedině rád, když se nám zase podaří stát u sebe
A nepodceňuj malůvky od Edy! 

Ale ne, osobně budu jedině rád, když se nám zase podaří stát u sebe
A nepodceňuj malůvky od Edy! 







Roh je pod svahem za horizontem od akce a prochcanej.
Snad nám tam letos nezabloudi Slováci. 










jestli sem nevybral spatne


P.S.: Máš SZ s prosbou o rezervaci tichého koutu...















asi to někdo chce ještě posunout dále


























Jsem to mohl nechat až po 12. srazu, co?? Zda by si někdo všimnul chyby

Těm dělat galerku už je asi zbytečný
Ty prostě zapadly na disku. 














