skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
16. Pohofest 26.6.-28.6.2026
prohledat
912 příspěvků (zobrazeno 451 až 500) od 14.09.2020 do 25.06.2026, založil/a OndraKrupi
13:39:21
12.06.2022
12.06.2022

StepaNoFUN
-> OndraKrupi: Každej svým...
13:38:47
12.06.2022
12.06.2022

OndraKrupi
-> Bukaj: je otázka, kdo by obětoval auto 

13:22:24
12.06.2022
12.06.2022

Bukaj
-> OndraKrupi: Můžete vyhlásit novou kategorii jízdy zručnosti - manuál bez spojky

13:10:34
12.06.2022
12.06.2022

OndraKrupi
-> Bukaj: osobní zkušenost mam jen když mě odešlo ložisko na spojce a nešla mě zařadit zpátečky bez chcípnutí motoru, což na sraze ocenili smíchem 

13:06:34
12.06.2022
12.06.2022

OndraKrupi
-> StepaNoFUN: samozřejmě pokud chápeš ten princip a dokážeš si srovnat otáčky. Ovšem tohle bylo bez nějakého pochopení prostě to tam nakopu 

13:06:10
12.06.2022
12.06.2022

Bukaj
-> OndraKrupi 12.06.22 12:17:47: Tak bez spojky se dá jezdit krásně bez cukání, ale problém je s rozjezdem na jedničku. To musíš chcípnout motor a pak zařadit za jedna a start - pokud zrovna nejedeš někde ve městě ve špičce nebo v koloně, kde se zastavuje, tak není problém

12:49:47
12.06.2022
12.06.2022

King
-> StepaNoFUN 12.06.22 12:25:05: Presne tak.
12:25:05
12.06.2022
12.06.2022

StepaNoFUN
-> OndraKrupi: Tak když to umíš, tak spojku za jízdy nepotřebuješ a žádný skákání se nekonná. Občas jsem línej (u sériovky) tu spojku šlapat, a tak trénuju. Žádný přes zuby, žádný poskakování. A spolujezdci nechápou, že 2 pedály stačej.
12:19:29
12.06.2022
12.06.2022

OndraKrupi
12:17:47
12.06.2022
12.06.2022

OndraKrupi
-> Bukaj: viděl jsem na cestách i týpka, co buď neznal spojku a nebo ji měl odkouřenou a rval tam rychlosti bez ní a to auto skákalo jak hip hoper 

12:16:56
12.06.2022
12.06.2022

OndraKrupi
-> Eidy: neboj, pohár můžeme udělat tak ošklivý, že se majitel bude stydět a příště radši bude jezdit na tekuté dinosaury


10:11:38
12.06.2022
12.06.2022

pavucina
-> OndraKrupi: Dyt byla i loni na muj popud..
Misa s tim stejne pojede, tak at ta kategorie ma aspon nejake ucastniky :D
Ale je ti neŠkoda.
Misa s tim stejne pojede, tak at ta kategorie ma aspon nejake ucastniky :D
Ale je ti neŠkoda.
10:09:35
12.06.2022
12.06.2022

Bukaj
-> OndraKrupi 11.06.22 22:24:58: Hlásím se do této kategorie - jízdu "na startér" jsem začal trénovat už kdysi s Plynovkou (firemní Renault Rapid 1986), když prdlo spojkové lanko a nebyl čas koupit nové, pak s Teleportem (Dacia 1307) se stejnou závadou, a poslední dobou hlavně v zimě se 130LPG, která už nemá moc kompresi a za mrazu nechytá na LPG, takže když jsem zapomněl přepnout na benzín, uchlastal jsem to na plyn a musel ze zahrady (do kopečka) vyjíždět pomocí startéru, abych následně auto pustil z kopečka k lesu...

22:29:40
11.06.2022
11.06.2022

Eidy
22:24:58
11.06.2022
11.06.2022

OndraKrupi
-> pavucina 11.06.22 21:22:54: a my letos udělali kategorii pro Elektro auta
21:22:54
11.06.2022
11.06.2022

pavucina
-> OndraKrupi: Samozřejme. Jen mam jeste hokej v turbech a musim vybrat správné. 
Elektrika nebude, teda mohla by byt, ale nebude od skodovky, cigo slo do trhu.

Elektrika nebude, teda mohla by byt, ale nebude od skodovky, cigo slo do trhu.

14:14:48
11.06.2022
11.06.2022

OndraKrupi
-> pavucina: máme s tebou vůbec počítat


14:14:00
11.06.2022
11.06.2022

OndraKrupi
-> Eidy: ty seš někde v druhé stovce schovaný


14:13:23
11.06.2022
11.06.2022

OndraKrupi
-> saskyn2: jo tobě jsem to mazal
(P.S. mazání je za dalších 500,-Kč)
(P.S. mazání je za dalších 500,-Kč)00:15:57
11.06.2022
11.06.2022

saskyn2
Já to asi omylem poslal 2x takže pořád 100 

23:59:46
10.06.2022
10.06.2022

Eidy
20:22:20
10.06.2022
10.06.2022

pavucina
-> OndraKrupi: A to tam jeste nejsem já 

19:24:17
10.06.2022
10.06.2022

OndraKrupi
překonali jsme 100 vozidel 

12:06:16
09.06.2022
09.06.2022

OndraKrupi
-> U-Geen 09.06.22 11:46:56: tak to už je moc. Ale za tu snahu se snad najde šprcka PohoŇfest 

11:46:56
09.06.2022
09.06.2022

U-Geen
-> OndraKrupi: za Šuzuki Šwift Šport bude bonus? :-)
11:45:34
09.06.2022
09.06.2022

Jumbo
-> U-Geen: Ať ti pak nikdo neprohodí Z a K...
11:43:52
09.06.2022
09.06.2022

OndraKrupi
-> U-Geen:
Šuzuki - jo to už se dá uznat 
Šuzuki - jo to už se dá uznat 
11:38:01
09.06.2022
09.06.2022

U-Geen
-> OndraKrupi: přilepim si háček nad S :-)
10:34:37
09.06.2022
09.06.2022

Jumbo
-> U-Geen: Suzuki tam někde schováme, přijeď se taky podívat...
09:50:30
09.06.2022
09.06.2022

OndraKrupi
-> Hurdis: aha, ty jo, to jsou věci. tak budeme věřit, že vše klapne
09:49:59
09.06.2022
09.06.2022

OndraKrupi
-> U-Geen: hele, rohů je tam dost, kam to schovat
případně stačí přelepit znak ne? 
Sraz přátel vozů Škoda, loni zas přijel trabant, toyota, Avia, Mitsubishi a kdo ví kdo ještě. tak se trochu rozšíříme o dalšího japonce
případně stačí přelepit znak ne? 
Sraz přátel vozů Škoda, loni zas přijel trabant, toyota, Avia, Mitsubishi a kdo ví kdo ještě. tak se trochu rozšíříme o dalšího japonce

17:09:30
07.06.2022
07.06.2022

Hurdis
-> OndraKrupi: Budu doufat, že to dopadne. Ne ta skarpa, ale účast. K 30.6.zasadnim způsobem měním způsob obživy, není to příliš příjemná situace. Vyndat rozdělané auto po 26 měsících z dílny by byla ta jediná správná motivace.
12:39:50
07.06.2022
07.06.2022

U-Geen
twl a berete Suzuki? :)
10:24:45
07.06.2022
07.06.2022

OndraKrupi
-> Hurdis: no, to je výzva!!!
mohla by být nová hlavní fotka na FB místo tvého zadku bychom tam dali tvé auto ve škarpě

mohla by být nová hlavní fotka na FB místo tvého zadku bychom tam dali tvé auto ve škarpě

10:24:02
07.06.2022
07.06.2022

OndraKrupi
-> King:
tak se mě pak nahlaš, ať tě můžu poznat osobně 
tak se mě pak nahlaš, ať tě můžu poznat osobně 
20:17:49
06.06.2022
06.06.2022

Jumbo
-> King: Tak to si me tam nekde odchyt, budu behat po arealu... Aspon budu priste vedet, s kym vedu debaty...
18:05:47
06.06.2022
06.06.2022

Hurdis
Navíc se už pár let aktivně neucastnim soutěží. Pořád tam byl stejný čas. Ale hodit do skarpy zanovni vozidlo, to byla nová výzva.

17:46:57
06.06.2022
06.06.2022

Hurdis
-> King: Jestli přijede pan Král na kole, tak se musím zastavit. Stejně jezdím obvykle pátek, sobota, neděle na otočku co garáž dá.
15:34:46
06.06.2022
06.06.2022

King
-> Hurdis 06.06.22 10:36:43: Na RS se pripadne vyprdni, ja mam v planu prijet poprve a na kole :-)
10:36:43
06.06.2022
06.06.2022

Hurdis
Těsně před srazem by mohlo být po dvou letech hotové RS. To bych přijel. Jinak poprvé po 18 sezonách vynechám. Není teď zrovna dobré období.
11:28:39
03.06.2022
03.06.2022

OndraKrupi
-> Enggik: tak zas to bude dobře pohnojené 

22:31:43
02.06.2022
02.06.2022

Enggik
-> kraska98: Jenže tímhle stylem pak prochč...e časem celej areál
A to aby Ondra za dalších 10let hledal novej areál, protože nebudete chtít nikde stát
-> Jumbo: Že děkujem 
Nebo si koupím drona a budu navigovat Dronem..
Opovaž se, bez FOLLOW ME už by to nebylo ono

A to aby Ondra za dalších 10let hledal novej areál, protože nebudete chtít nikde stát
-> Jumbo: Že děkujem 
Nebo si koupím drona a budu navigovat Dronem..
Opovaž se, bez FOLLOW ME už by to nebylo ono

19:59:30
02.06.2022
02.06.2022

OndraKrupi
jedeme, spuštěno
www.pohofest.cz/registrac e-vysledky/online-registra ce
www.pohofest.cz/registrac e-vysledky/online-registra ce
13:47:13
02.06.2022
02.06.2022

EDoZoNe
09:53:01
02.06.2022
02.06.2022

Bukaj
-> Vojťas 01.06.22 13:51:06: Z toho nemám strach, dravci si dobrou kořist vyslídí, i když je zalezlá v houští

09:50:27
02.06.2022
02.06.2022

Jumbo
-> EDoZoNe: -> Tom Troll: Degeš pásmo rezervováno dle plánku
-> Enggik: Počítám s váma hend vedle nich...
Už se mi to pěkně plní... Ještě párkrát vás to tam naučím a pak budu jenom sedět na židli a každý už bude vědět, kam má jet...
Nebo si koupím drona a budu navigovat Dronem...
-> Enggik: Počítám s váma hend vedle nich...
Už se mi to pěkně plní... Ještě párkrát vás to tam naučím a pak budu jenom sedět na židli a každý už bude vědět, kam má jet...
Nebo si koupím drona a budu navigovat Dronem...

22:25:34
01.06.2022
01.06.2022

kraska98
-> Enggik: Vem Avii, alespoň bude za co chodit na zachod 

22:18:21
01.06.2022
01.06.2022

Enggik
-> Jumbo: Určitě strana k silnici
Co tak počítám tak asi 5 aut.
Já osobně teda opět nevím, zda letos budu zas ,,zamořovat" s Avií, nebo už taky konečně vytáhnu nějakou škodnou, v tom případě i se Skifem.
Co tak počítám tak asi 5 aut.Já osobně teda opět nevím, zda letos budu zas ,,zamořovat" s Avií, nebo už taky konečně vytáhnu nějakou škodnou, v tom případě i se Skifem.
21:56:30
01.06.2022
01.06.2022

Jumbo
-> Enggik: Z které strany k degešákům a kolik aut tam mám rezervovat?
21:42:56
01.06.2022
01.06.2022

Enggik
-> EDoZoNe:
A nepodceňuj malůvky od Edy! Hotovej Picasso

Zbytek bez komentáře, ty ,,kůle"

A nepodceňuj malůvky od Edy! Hotovej Picasso

Zbytek bez komentáře, ty ,,kůle"


