-> Tomaso435: Heh, glum prej. Je to docela chudák, je to DJ z JAR a je to zatím nejdýl žijící člověk s takovou tou nemocí jak člověk zrychleně stárne. Je mu 24.
23:22:15 15.04.2010
Tomaso435
-> Karlos (WIO46) 15.04.10 22:41:25: ten glum je vostrej :-D podbnej tomu dědkoj v matesově depešácích ten stařík :-D
-> VeTeV: cvrkot pravda :-D no asi si to nezařadím do mojí best offfky:-)
já spíše něco takovýho http://www.youtube.com/wa
tch?v=Dymg8BbezgM :-) tyhle 80´s 90´s to je moje :-)
-> m8rinek: Psí vojáci sou supr ..trochu depka,ale supr
23:47:41 05.04.2010
m8rinek
-> VeTeV: jo jo, navíc to ani moc posluchačů nesnese, je to hold určený úzký skupině, já mam spojený žiletky s jednou slečnou a tak to obvykle ani nesnesu, přesto je to asi Topolova nejznámější...