13949 příspěvků (zobrazeno 9201 až 9250) od 21.11.2005 do 24.06.2026, založil/a honnza
řadit dle data
01:09:28 06.08.2010
Karlos (WIO46)
-> Syny: Já za to nemůžu, já byl oběť. Věř mi, že když to dneska hráli v rádiu cestou z nákupu tak jsem zařval "Tohle né!" a začal zběsile ladit rádio.
01:06:04 06.08.2010
Josifek
Owl City - Fireflies (Official Video)
pohodovka proste :)
01:04:27 06.08.2010
Syny
-> Karlos (WIO46): A proc to poslouchas 4 dni dokola? :D
01:01:26 06.08.2010
Karlos (WIO46)
-> Syny: Ano přesně tak. Ale fonetický přepis se mi nějak více zalíbil.
Tak já poslední dva dny praktikuju "výplach". Přežívat 4 dni dokola cosi s názvem "Alechandro" od Lady Gaga je i na mě moc, takže tak... Prostě výplach
Kolega z práce zná někoho z kapely a protože sám hraje, tak to dost sleduje a upozornil mě na tuhle kapelu. Teď jim vychází new album, tak jsem zvědavej. Nahoře jsou tři písničky k přehrání.
-> Jumbo 29.07.10 21:15:55: máš recht.... hold to v práci nemám čas řešit :o))
21:17:12 29.07.2010
James1991
-> pyroman: -> Jumbo:
Dík kluci:-)
21:15:55 29.07.2010
Jumbo
-> pyroman: Taky sem hodil první tuhle, ale pak mi došlo, že to není ona
21:15:09 29.07.2010
Jumbo
-> James1991: Buty - František
Buty - František
21:14:10 29.07.2010
pyroman
-> James1991:
Buty - Tata
21:12:46 29.07.2010
James1991
Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička, ve který zpívá ten autor něco o Františkově babičce a něco se sázením topolů. Myslim na to často, ale nemůžu si vzpomenout na název, pora´dte někdo:-)