-> krtik: všiml jsem si dvojité koncovky pod nárazníkem, ale po pravdě jel jsem za ním v dost hlučné dodávce a navíc jsme všichni jeli v koloně (udělá se trochu mlha a hned se najdou tací, co jedou krokem), takže nic moc slyšet nebylo... jen jsem tamtudy projížděl
(ale jinak přes sezonu tamtudy s Fafa jezdím velmi často, ať už na Kladské sedlo nebo na Králíky a dále do OH
)






















ale golfa ma Krusa ne?