skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Kdo z vás to byl?
17:25:53
12.01.2013
12.01.2013

Vojťas
Jeste foto z Rybitvi
06:57:40
11.01.2013
11.01.2013

Vojťas
Priznejte se, kdo jezdite do Semtina zelenym rapidem, a do Rybitvi na stavarnu sedym eMkem 136 se zadnima operkama ? 

23:19:41
04.01.2013
04.01.2013

Karlos (WIO46)
-> oojirka: A Hergott, to jsem nepodchytil. Ale prvního majitele zelené užovky někde od suchdola už mám posichrovaného, že se mi případně ozve.

15:20:48
02.01.2013
02.01.2013

knapido
A ještě včera jsem jel za červenou Š120 někde od těch kopců u Rájce až do Svitav.
Šumperská SPZ, na zadním čele nápis Démon. Přiznejte se
Šumperská SPZ, na zadním čele nápis Démon. Přiznejte se

20:01:46
01.01.2013
01.01.2013

knapido
Zdravím tak schválně
Kdopak to byl dneska v Milovicích u ONO. Žlutá tuším ouža. A pak jsem potkal u Všestar krásnou 1000MB Červenou naleštěnou.

Kdopak to byl dneska v Milovicích u ONO. Žlutá tuším ouža. A pak jsem potkal u Všestar krásnou 1000MB Červenou naleštěnou.
12:02:56
31.12.2012
31.12.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
před hodinou na čáslavskym obchvatu, nádherný červený erko na litejch a pelášil směr havl brod, někdo odsud?
17:18:08
29.12.2012
29.12.2012

Kilián
-> Honzaloun: pokud se nepletu tak je to bejvalý Marcelovo auto.a majitel dle GW taky není 80letej děda.
15:31:11
29.12.2012
29.12.2012

Honzaloun
-> Pavel P..: Já vím že to nemusí bejt zrovna starej děda kolem 80 ale tipuju že to jě někdo starší ,ale zase je fakt že to má samolepky ze srazů..
11:58:24
29.12.2012
29.12.2012

Enggik
-> Pavel P..: Má pravdu ten chlapec, ale podle fotek na Garedewebu, to spíš vapadá, že ty značky asi budou nějaký putovní
Nemůžu si pomoct, nějak mi nepřijde že by to bylo jedno a to samý auto. Samozřejmě se mohu mýlit !!! 
-> Zeke-ten šestý: Mohl bych tě poprosit o ty fotky na email
Nemůžu si pomoct, nějak mi nepřijde že by to bylo jedno a to samý auto. Samozřejmě se mohu mýlit !!! 
-> Zeke-ten šestý: Mohl bych tě poprosit o ty fotky na email

11:33:14
29.12.2012
29.12.2012

Pavel P..
-> Honzaloun: dobrá dedukce Holmesi... a co když je to stále v Praze ale má to 16 majitelů už?

podle nálepek to tipuju na nějakýho člena Gardewebu...

podle nálepek to tipuju na nějakýho člena Gardewebu...
09:49:38
29.12.2012
29.12.2012

Bukaj
-> Zeke-ten šestý:
Podle stavu, SPZ a toho, že stojí na sídlišti bych si tipnul, že je to nějakého staršího člověka, pravděpodobně první majitel a že slouží jako spotřebák (ale moc toho nenajezdí)
Podle stavu, SPZ a toho, že stojí na sídlišti bych si tipnul, že je to nějakého staršího člověka, pravděpodobně první majitel a že slouží jako spotřebák (ale moc toho nenajezdí)

09:48:13
29.12.2012
29.12.2012

Honzaloun
-> Zeke-ten šestý: ACJ bude určo nákej děda

09:43:30
29.12.2012
29.12.2012

Zeke-ten šestý
-> Enggik: jeste tuhle :))
20:56:04
28.12.2012
28.12.2012

Enggik
-> Zeke-ten šestý: ACJ
Kurde, to je ještě starší než to moje. Vím že ACJ 67-20 bylo 80. vyrobený auto, tohle by mohlo bejt ještě nižší. To auto by mne zajímalo
Máš jen tuhle fotku??
Kurde, to je ještě starší než to moje. Vím že ACJ 67-20 bylo 80. vyrobený auto, tohle by mohlo bejt ještě nižší. To auto by mne zajímalo
Máš jen tuhle fotku??18:41:03
28.12.2012
28.12.2012

castrol
-> škodec: fu tak to ti nepoviem ale sedel tam postarsi panko
18:35:19
28.12.2012
28.12.2012

škodec
-> castrol: a biele plechy? To bude kindermafia z Lepaku
18:00:33
28.12.2012
28.12.2012

Jarda - zrušená registrace
-> Matsoft 14.12.12 18:21:39: ja nee, muj rapid doufam vypada i na takoveto fotce lip...
snad se majitel tohoto zlutaka neurazi
snad se majitel tohoto zlutaka neurazi
17:19:41
28.12.2012
28.12.2012

castrol
borci kto ma cervenu 120tku z HC a v predu pridavne gulate svetla zakryte cervenou kozenkou ?
12:46:42
28.12.2012
28.12.2012

oojirka
Karlos (WIO46) 20.12.12 12:43:45 napsal: Včera 14:40 v Suchdole zelený kilo. Jelo směrem od Dejvic.první majitel, který bydlí na Suchdole a s autem normálně jezdí
12:30:26
28.12.2012
28.12.2012

Zeke-ten šestý
Géčko ode mě někdo zdejší? :)
Jen to měl cele zamlzene vevnitr, asi majitel moc funí

Jen to měl cele zamlzene vevnitr, asi majitel moc funí

15:40:38
20.12.2012
20.12.2012

castrol
cervena uzovka na prevaroch -prelisoch,smer TT-BA kto?
14:55:18
20.12.2012
20.12.2012

afro100
dneska na ostravici cierny znizeny blackline ? vzadu aj nejaky spojler na narazniku
12:43:45
20.12.2012
20.12.2012

Karlos (WIO46)
Včera 14:40 v Suchdole zelený kilo. Jelo směrem od Dejvic.
20:19:57
19.12.2012
19.12.2012

castrol
-> Tomaso435: zda sa ze hej 

18:28:27
19.12.2012
19.12.2012

afro100
-> Tomaso435: podla polepov je :D
19:37:31
18.12.2012
18.12.2012

castrol
-> Karel. 18.12.12 10:17:42: aspon by to mal za par
17:43:06
18.12.2012
18.12.2012

J3STER
-> Karel.: Zajímají mě ty kola.

10:27:24
18.12.2012
18.12.2012

Karel.
Přesunuto z tématu Kdo to byl ? :-d...
-> matoo: aha tak nic
-> matoo: aha tak nic

10:22:15
18.12.2012
18.12.2012

skodovak
Přesunuto z tématu Kdo to byl ? :-d...
vypadá jak ten co byl na prodej a co měl jiný motor,ale dle komentářů pod videem to on není..
vypadá jak ten co byl na prodej a co měl jiný motor,ale dle komentářů pod videem to on není..
10:21:45
18.12.2012
18.12.2012

matoo
Přesunuto z tématu Kdo to byl ? :-d...
-> Karel.: nie, to je niekde na dalekom vychode, a nejaky vychodnar, aj auto tu ma tusim
-> Karel.: nie, to je niekde na dalekom vychode, a nejaky vychodnar, aj auto tu ma tusim
10:17:42
18.12.2012
18.12.2012

Karel.
Přesunuto z tématu Kdo to byl ? :-d...
-> J3STER: řekl bych, že debil, když tohle dělá u benzinky
To je benzínka u Rajhradu ne?
-> J3STER: řekl bych, že debil, když tohle dělá u benzinky
To je benzínka u Rajhradu ne?01:59:00
16.12.2012
16.12.2012

Peca
-> Tuner#2: No cekat jestli se ozve sam mi prijde zcestny, pokud se chci na neco zeptat ja a ne on. Pokud tedy neni telepat.
20:25:36
15.12.2012
15.12.2012

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Peca 15.12.12 17:25:27: Znám a má, ale myslím, že pokud bude chtít tak se ozve sám. Případně SZ.
17:25:27
15.12.2012
15.12.2012

Peca
Znate nekdo majitele tohoto vozu? Nema registraci na Virtu?
21:45:06
14.12.2012
14.12.2012

Matsoft
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : nj, na to jsem nevzpomnel.
20:44:03
14.12.2012
14.12.2012

havlik
-> OndraKrupi: dyt ten to prodal ne?
20:37:15
14.12.2012
14.12.2012

Tommyk
-> OndraKrupi: ten určitě ne. byl to někdo místní asi. ale spz jsem se nevšiml
20:25:49
14.12.2012
14.12.2012

Tommyk
Dneska ve slaným kolem 13:20 červenej rapid, černá zadní kapota, vepředu 4 přídavný, na dveřích bílá "tabule" pro závodní číslo, bílý plecháče.. Jel na Benzinu
kdo to byl? :-)
kdo to byl? :-)
18:46:14
14.12.2012
14.12.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Matsoft: Taky bych byl za, ale na Rapidu už má novější RZ. skoda-virt.cz/cz/.../1212
-jarda-rapid-146-lpg
18:24:43
14.12.2012
14.12.2012

bajou
-> Jumbo: skoda-virt.cz/cz/.../9242
-patapuf-105 

18:21:39
14.12.2012
14.12.2012

Matsoft
jarda (mtx) asi
21:14:58
09.12.2012
09.12.2012

Vojtisek
Kdo z vás dnes prchal z kaufu ve žďáru? SPZ ZRD...

22:00:17
01.12.2012
01.12.2012

Stevie
dnes kolem 13 a pak kolem 18:30 v Hostivaři světle modrá tisícovka s vyhříváním zadního okna s SPZ 1SU3026
nevíte, kdo to byl a kroužil mi kolem baráku?
nevíte, kdo to byl a kroužil mi kolem baráku?

00:07:42
05.11.2012
05.11.2012

Kocvin
-> Jumbo: Tu jsem taky viděl u Karviné
07:17:27
04.11.2012
04.11.2012

Majki
-> Jumbo: Taky se přidávám SPZ nevím ale 2x jsem viděl projet přes Dětmarovice (Karviná>Bohumín) vždy po tmě takže toho moc nevím :)
01:34:40
04.11.2012
04.11.2012

Jumbo
Priznejte se, kdo s SPZ UOI se schovaval v Brne v Liskovci?





