
- krom toho mi skoro upadly haksy páč ten týpek v tom červenym triku vytah seznam přes celou a4 co všechno chce, no dobrou půlhoďku sem si vystál.










Já šel pro klíňák a mřížku na fóbii. Tušil sem že to bude tosamí toledo co na běšinách no, ale komu to patří sem nevěděl.



kterej si byl ty?






















Někdo odtud? 

















chválil jsem mu to.
Taky pravda.. a mezi to vložili kotoučáky - ale on tam jezdí myslím s tímhle autem už déleji, mám dojem, že jsem s ním v minulosti v KT na návsi nějakou větu prohodil..











určitě jsem viděl na srazech, ale nevzpomenu si na nick


