-> hlouch: Tojono...soused na chatě má stejnou najeto podobně bohužel dutiny ani nic podobnýho nikdy nedělal :/
E: jinak koukám že v týhle je přesný rádio co sme měli ve 105ce :D
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 18101 až 18150) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
18:40:29
29.06.2011
29.06.2011

hlouch
-> Lukaso358: Na fotkách vypadá pěkně a měla jenom jednoho majitele, takže snad se o to i dobře staral...
15:43:03
29.06.2011
29.06.2011

Lukaso358
sauto.cz/detail-inzeratu/
.../8971801 Opět jedná pěkná...zelená.... 

10:26:02
29.06.2011
29.06.2011

Hurdis
-> j_j: Už ne. Alespoň v příštích letech.
10:23:59
29.06.2011
29.06.2011

j_j
-> Hurdis: tak si pořid nějaký erko. 

10:21:39
29.06.2011
29.06.2011

Hurdis
-> j_j: Ježiš, já vím proč poslední dobou nepřispívám, tady aby člověk jeden příspěvek 7x vysvětloval :-))
Reagoval jsem jen na citát "dokonale zničená erka" - což není. Cenu neřeším, koupit to nechci, o tom kolik a kde stojí 110R přehled mám.
Jinak díly jsou to nejmenší, jak říkám, těch pár schodů ještě vyjdu.
Reagoval jsem jen na citát "dokonale zničená erka" - což není. Cenu neřeším, koupit to nechci, o tom kolik a kde stojí 110R přehled mám.
Jinak díly jsou to nejmenší, jak říkám, těch pár schodů ještě vyjdu.
10:18:38
29.06.2011
29.06.2011

j_j
-> Hurdis: to tohodle bych nešel, to je lepší nahnilý originál erko v původním stavu. Vem si ted zase shnánet zadní eR čelo, 4 oko, tapecy a plaubku,aby za něco stály, přední kapota, zavařit pětikvalt, nový zadní lampy...nechtěl bych...
10:17:21
29.06.2011
29.06.2011

Hurdis
-> havlik: Na cenu jsem vůbec nekoukal. Ta k tomu sedí :-)
10:15:50
29.06.2011
29.06.2011

havlik
-> Hurdis: za 80tis koupíš i lepší kousky a nebude potřeba je ani takhle odbastlovat
10:12:39
29.06.2011
29.06.2011

Hurdis
Dojít na půdu pro originál nárazníky, zadní kapotu a čelo, palubovku s tapecama, výfuk a mřížky do blatníků, přezout, rituálně spálit potahy a za víkend by se to podobalo zase eRku s náporákem. Samozřejmě bez přelakování vyměněných dílů a míst případně poškozených odstraňováním přilepených nesmyslů.
07:09:36
29.06.2011
29.06.2011

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> bezmozekk: Dokonale znicena erka :-(
22:43:48
28.06.2011
28.06.2011

bezmozekk - zrušená registrace
18:17:57
28.06.2011
28.06.2011

Lukaso358
-> Matsoft: Kámoš - Mates78 (jestli teda teď nemá jiný nick) tedy jeho ex Garde (kovošrot) mělo údajně necelý mega najeto. Podle toho info co jsem dostal - 2x po komplet go a pod navíc schnilý na kaši ůplně všecko...možný bych tomu věřil.
18:14:04
28.06.2011
28.06.2011

Matsoft
-> Lukaso358: to je taky fakt.. ale nemozne to neni... my meli favo s 358.. teda v 358 odesel puvodni motor...
18:04:35
28.06.2011
28.06.2011

Lukaso358
-> Matsoft: Taky jsem na to koukal ale pochybuji že to těch 500 000 má... navíc tacho máš přelomený čísla 2/300 000
15:53:12
28.06.2011
28.06.2011

Matsoft
13:45:31
28.06.2011
28.06.2011

Lukaso358
auto.bazos.cz/inzerat/...
/skoda-120L.php Sic drahý, světla nemá oválný...ale má vývozní masku.
08:08:54
28.06.2011
28.06.2011

j_j
-> afro100: přesně
bejvalej majitel mojí stovky říkal, že v roce 1977 kdy tu 110 L kupoval, už vedle stála užovka...naštěstí pro mě šel do toho kila 
bejvalej majitel mojí stovky říkal, že v roce 1977 kdy tu 110 L kupoval, už vedle stála užovka...naštěstí pro mě šel do toho kila 
23:28:04
27.06.2011
27.06.2011

ondie
-> Xhanz: možná dává lidem naději,že tam sou ty východoněmecký "löbra"...vlast
ně ty tripody 

23:25:02
27.06.2011
27.06.2011

Xhanz
skoda.sbazar.cz/skoda-125
-1984-lpg-sumperk-o5921423
.html hmm píše zadní náprava garde. ale nepříjde mi teda podle fotek....
23:08:30
27.06.2011
27.06.2011

afro100
-> Karlos (WIO46) 27.06.11 23:05:39:
ako keby som počul kamaráta stovkára, keď na jednom zraze o debatení, či to je alebo nie je užovka na otázku: To si vravíte škodovkári, keď nepoznáte užovku od eMka ? Odpovedal: Tak víš jak, mně ty nové auta nezajímaj :D:D
ako keby som počul kamaráta stovkára, keď na jednom zraze o debatení, či to je alebo nie je užovka na otázku: To si vravíte škodovkári, keď nepoznáte užovku od eMka ? Odpovedal: Tak víš jak, mně ty nové auta nezajímaj :D:D23:06:15
27.06.2011
27.06.2011

Pavel P..
-> Karlos (WIO46):


23:05:39
27.06.2011
27.06.2011

Karlos (WIO46)
-> Pavel P..: Já těm moderním strojům nerozumim. 

23:05:28
27.06.2011
27.06.2011

castrol
-> Pavel P..: 

23:05:12
27.06.2011
27.06.2011

afro100
-> Pavel P.. 27.06.11 23:03:55:
presne
presne23:03:55
27.06.2011
27.06.2011

Pavel P..
-> castrol: né to je na hovno

23:02:58
27.06.2011
27.06.2011

castrol
-> Pavel P..: to je na rat
23:02:02
27.06.2011
27.06.2011

Pavel P..
-> Karlos (WIO46): vidíš blbě.. normální M čelo a ještě k tomu zrzavý

23:00:20
27.06.2011
27.06.2011

Karlos (WIO46)
Pokud dobře vidím je to buď sedaní čelo na užovky GL/GLS, nebo na kupé.
auto.aukro.cz/skoda-105-1 20-130-nove-zadni-celo-i16 88852393.html
auto.aukro.cz/skoda-105-1 20-130-nove-zadni-celo-i16 88852393.html
21:07:52
23.06.2011
23.06.2011

Dušan
-> Hurdis:
jak nenapadne
jak nenapadne20:57:12
23.06.2011
23.06.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> m8rinek 22.06.11 23:04:15: viď

16:38:03
23.06.2011
23.06.2011

Hurdis
auto.aukro.cz/renault-16-
st-i1680406715.html
vše je původní
vše je původní
06:34:58
23.06.2011
23.06.2011

havlik
-> m8rinek: Jsou i horší barvy:D třeba ta co mam v garáži
23:04:15
22.06.2011
22.06.2011

m8rinek
-> Pavel P..: takovej pekáč a ještě v nejhnusnější barvě :D.
23:03:29
22.06.2011
22.06.2011

m8rinek
-> Pavel P..: pístům nic nebude... možná ani vložkám...
23:01:55
22.06.2011
22.06.2011

Pavel P..
Kdopak se jí ujme? vypadá to na slušnej základ
aukro.cz/malo-jeta-skoda- 130-l-5-rychlosti-tazne-za rizeni-i1678569300.html
aukro.cz/malo-jeta-skoda- 130-l-5-rychlosti-tazne-za rizeni-i1678569300.html
21:28:07
22.06.2011
22.06.2011

Pavel P..
-> m8rinek: ty zabalený kdoví jak vypadaj.. to je fakt tak za dvojku max.
21:27:24
22.06.2011
22.06.2011

m8rinek
-> Pavel P..: klikovce a pístům nic nebude, jen cena by musela být tak 1/5.
21:26:43
22.06.2011
22.06.2011

VeTeV
-> Pavel P..: co bys nechtel za 5tis 

21:26:03
22.06.2011
22.06.2011

Pavel P..
-> OndraST: vohnilý kroužky, vložky a klikovka.. to bych do motoru nedal
20:48:51
22.06.2011
22.06.2011

OndraST
Někdo sháněl.
aukro.cz/skoda-130-sada-n a-motor-i1681609433.html
aukro.cz/skoda-130-sada-n a-motor-i1681609433.html
10:45:26
21.06.2011
21.06.2011

Klubko_
hmm zajimava cena, az podezrele nizka.
aukro.cz/sada-3-ks-stupno vitych-vrtaku-do-plechu-su per-cena-i1673251478.html
aukro.cz/sada-3-ks-stupno vitych-vrtaku-do-plechu-su per-cena-i1673251478.html
00:13:27
21.06.2011
21.06.2011

cPetan
-> Vojta P.: Ty jsem objevil ve fáčku schovaný v náhradních žárovkách 

23:29:20
20.06.2011
20.06.2011

Pavel P..
-> COL: jojo žlutej barák na hlavní

23:13:21
20.06.2011
20.06.2011

COL
-> Pavel P..: Auto-spektrum? Nebo neco o cem nevim?
23:08:01
20.06.2011
20.06.2011

m8rinek
-> Vojta P.: Dal jsem si inzerát tu na virtu a koupil si je za 190Kč sadu...
23:00:27
20.06.2011
20.06.2011

Pavel P..
-> COL: Autodíly Škoda v Běchovicích - Praha 9
22:59:14
20.06.2011
20.06.2011

COL
-> Pavel P..: Co je Bechovicka mototechna?
22:59:14
20.06.2011
20.06.2011

Vojta P. - zrušená registrace
-> Pavel P..: podobný jako tyhlecty šroubky
aukro.cz/ozdobne-srouby-n a-spz-znacku-skoda-jawa-cz -i1673257083.html
taky je nemůžu sehnat, a když už tak za raketu
aukro.cz/ozdobne-srouby-n a-spz-znacku-skoda-jawa-cz -i1673257083.html
taky je nemůžu sehnat, a když už tak za raketu

22:45:50
20.06.2011
20.06.2011

Pavel P..
dvoudílná maska.... a jak je levná
aukro.cz/dvoudilna-maska-
chladice-skoda-120-130-rap
id-i1678177513.html
od tohodle prodejce už několikátá co si tak všímám a postupně za vyšší a vyšší cenu..... no nedivil bych se že pocházej z Běchovic z Mototechny, když jsem tam byl na podzim tak mi řikali že už dvoudílný nemaj že je nějakej vychcánek vykoupil všechny ale jestli chci tak si jí můžu koupit na aukru ale už za 500,-
aukro.cz/dvoudilna-maska-
chladice-skoda-120-130-rap
id-i1678177513.htmlod tohodle prodejce už několikátá co si tak všímám a postupně za vyšší a vyšší cenu..... no nedivil bych se že pocházej z Běchovic z Mototechny, když jsem tam byl na podzim tak mi řikali že už dvoudílný nemaj že je nějakej vychcánek vykoupil všechny ale jestli chci tak si jí můžu koupit na aukru ale už za 500,-

