-> castrol: ako komu....všetko sa dá kúpiť,len treba vedieť,vlastná skúsenosť
15:41:38 19.11.2011
castrol
-> Michal N 283: ceny sa nadaju porovnavat ale snaha nieco zohnat sa cene vyrovnava
15:36:22 19.11.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: práve to je chyba,mali by nad tým dopredu uvažovať,že to neni zadarmo a každý špás niečo stojí,aj ked teda tie náklady sa nedajú porovnávať s novými autami,ale lóve do toho treba určite tiež...
15:31:36 19.11.2011
castrol
-> Michal N 283: lenze na taketo zaluby treba peniaze a to clovek zisti az casom a potom ho nadsenie rychlo prejde
15:21:26 19.11.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: asi také niečo,lenže takéto autá sa nekupujú na jedno leto,ale je to dlhodobá záležitosť a na to nikto nemyslí,proste si myslia,že je to len také jednoduché,ako si kto zmyslí.....veľké kulové!!!.....na takúto záľubu treba mať gule a ak ich niekto nemá,nech sa do toho ani nepúšťa a ide radšej šachy hrávať
-> Michal N 283: to bute takzvana chvilkova zalezitost potom ich to omrzi ked nieje co vylepsovat a sup to do pecka
15:05:37 19.11.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: no vidíš...a ja som chcel zachovalý veterán a nič som nezohnal a chlapci si to kúpia,potom sa s tým ešte nadrú pri úpravách a nakoniec to chcú poslať do pi.....tak nech mi to tuna niekto vysvetlí... fakt nerozumiem,čo vlastne chcú
15:00:48 19.11.2011
castrol
-> Michal N 283: bohuzial mas pravdu .........to co chceli to dosiahli
-> castrol: tomuto autu nechýbalo nič,videl som ho naživo,mechanika sa dala prerobiť dávno,ale keď sa len špekuluje,tak neni o čom,potom to takto dopadne...keby som ja na takéto kilo natrafil dávno,tak ho mám dodneska,ale nikto nič nechcel predať...a potom to všetko skončilo v lise za šrotovné a nakúpili sa podrbané fóbie HTP a kadejaké kórejské chujoviny
14:47:01 19.11.2011
castrol
-> Michal N 283: tak racej si kupim nieco poriadne nez aby to bolo v garazi rozhadzane a ja na tom makal nonstop to uz ma taknejak preslo
14:44:35 19.11.2011
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: nič nové...však je lepšie kupovať rozsypané ,zhnité vraky a zachovalé vozy nech idú do sveta...alebo do lisu