-> shakal: Pecka, moje odpověď no.1 na otázku jakého veterána byste chtěl vlastnit. Pravda, šel bych ještě dále a před stříbrnou barvou bych volil červenou, ale to jen proto, abych zamaskoval svoje nadšení z krásy tohoto kousku.
-> darklord: nojo to je ta dnešní pohodlnost.... radši o tom tejden spekulovat kdoví jaký a za kolik to bude než zavolat nebo zvednout prdel a jet se tam podívat.
23:51:42 29.11.2011
darklord
-> Pavel P..: bez fotky a bez cenovky je to uplne nanic ;)
-> maca: Viděl jsi ji ? :)nebo odkud to auto znáš ?
18:35:23 28.11.2011
maca
Domajz 28.11.11 18:16:40 napsal:
Pár lehce odstranitelných vad na originalitě (nárazník a boční lišty)
a je z ní fešanda a za ty prachy, no nekupte to.
-> TTomas: jj, to se stává - takhle mi už uteklo dost věcí - zase u š 110 L byli moc fajn majitelé tak jsem jim vnutil 2 000,- jako zálohu a plácli jsme si...navíc to je fakt 15 minut ode mě, takže tam chystám dělat STK v místě kde jí dělali oni od narození auta (Trilobit - Úvaly). Ted jsem procházel zase inzerci a na kile mě zaujala tahle kombinace - líbí se mi moc... (světle modré kilo, tmavě modrý interiér).
-> Pavel P..: Koukal jsem na ni zbezne, ale mas recht.
-> j_j: Jedno krasne ls mi sveho casu taky uteklo. Holt neserioznost prodavajiciho. Stejne jako jedna 110L ve stavu noveho auta. Nakonec jsem si zrenovoval obycejnou S100L a udelal z ni 110L rallye, ktera ti v te tve statistice nejak chybi.