to se tak často nevidí
Sice už je trochu strakatej, ale jinak by nemusel bejt zlej. Škoda že Rapida nechci
Ještě tak aby to byla jen 120ka 

to se tak často nevidí
Sice už je trochu strakatej, ale jinak by nemusel bejt zlej. Škoda že Rapida nechci
Ještě tak aby to byla jen 120ka 
























drazsi nez na speedpru




































