Zajímavé zboží nejen z aukra

prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 15701 až 15750) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
řadit dle data
15:16:26
10.06.2012
Kamil Vidlička
Koukam ze je lepsi sem nic nedavat.
15:08:37
10.06.2012
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Kamil Vidlička: 21 3
15:08:21
10.06.2012
Lukaso358
-> Kamil Vidlička: Auto ESA no jasněěě 3
07:40:41
10.06.2012
OndraST
Neshání někdo nové přední sklo na 110r.
www.obautodily.cz/skoda_1 10r_predni_sklo_original-1 05024
09:33:43
09.06.2012
Viliam - zrušená registrace
-> Enggik: "Červená GLS ma moc neláka.." img.skoda-virt.cz/forum_u pload/.../7_1_65579__2011- 07-16_13-28-06_6.jpg ..a aj tak predsa jednu máš! 70
-> Danster: 129
23:21:37
08.06.2012
Pavel P..
-> Enggik: už jí máš doma?2
23:13:16
08.06.2012
Enggik
-> Viliam 07.06.12 15:28:08: 74 74 74 Chtěl bych poznat blázna, co si ještě bude vybírat barvu 71
23:10:13
08.06.2012
James1991
-> pepa110r:
Když se rozsvítí ta světelná rampa, tak to musí mít min.5000/ot.min v tu chvíli aby to utáhlo ne?3
22:27:28
08.06.2012
TTomas
-> castrol: Super a navic ls...bejt to v cr, tak nevaham,
22:23:05
08.06.2012
castrol
21:11:50
08.06.2012
Jarda/felda
-> pepa110r: jo umí nadsvětelnou rychlost :D
20:52:21
08.06.2012
Viliam - zrušená registrace
22:46:02
07.06.2012
palinator
-> pepa110r:
9 9 9 U toho jsem nevěděl jestli nemám místo LCD, LSD...3
21:41:24
07.06.2012
doking
-> pepa110r: bych dal spíš do obludária :-D
21:13:49
07.06.2012
castrol
-> pepa110r 07.06.12 21:09:02: ty vole 3 3
21:09:02
07.06.2012
pepa110r
21:06:34
07.06.2012
pepa110r
18:17:51
07.06.2012
Maťulo
-> J3STER: -> Radek Retro eLeSo: ja ked si ten link otvorim tak je tam cena 18000eur... preto som sa divil... 9
15:28:08
07.06.2012
Viliam - zrušená registrace
-> Pavel P..: Zberateľovi by asi vadila červená farba..
upraveno 1x, naposled 07.06.2012 15:33:31
09:50:08
07.06.2012
Domajz2
-> Pavel P..: originál LS 77-78?? vypadá fešně, doufám, že se dostane do dobrejch rukou...6
09:48:11
07.06.2012
Pavel P..
120LS oužovka za dvojku.... nesháněl nějakej sběratel?1
skoda.sbazar.cz/skoda-120 -ls-bez-tp-medlice-na-znoj emsku-o7813394.html
22:59:08
06.06.2012
castrol
12:36:02
06.06.2012
castrol
-> minno: uz to tu je 1
12:35:34
06.06.2012
minno
11:03:27
06.06.2012
castrol
-> J3STER: -> Radek Retro eLeSo: aj tak je to dost, teda aspon premna
10:08:33
06.06.2012
J3STER
-> Radek Retro eLeSo: Ty moje Allycat 7 x 14" byly taky za 18 000,- a byly fuč na to tata.4
upraveno 1x, naposled 06.06.2012 10:28:07
09:42:59
06.06.2012
Radek Retro eLeSo
-> Matulo 05.06.12 22:58:30: má tam napsáno Cena je v CZK,ale už sou i tak dlouho na prodej4
09:21:57
06.06.2012
J3STER
Matulo 05.06.12 22:58:30 napsal:
→ castrol: tie kola su kurva drahe! jebe???

-> Matulo: Na skodateamu je prodával za 18000,-. Myslím že těch 18 má být v Kč.4
23:09:16
05.06.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Matulo: no práve....drahšie disky jak na poršáka1
23:06:01
05.06.2012
Maťulo
-> Michal N 283: tolko nestoja ani fungel nove arc brno!
23:05:06
05.06.2012
castrol
-> Matulo: rarita no ni
23:03:18
05.06.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> Matulo: to je slabé ešte, pár rokov dozadu týpek v českom tuning magazine predával ARC za 27 000 kč4
23:03:06
05.06.2012
Maťulo
-> castrol: sak ked tolko pyta za stare kurvy kolesa... 51
22:58:32
05.06.2012
castrol
-> Michal N 283: 4

-> Matulo: ved su aj pekne dlho na predaj
upraveno 1x, naposled 05.06.2012 22:59:15
22:58:30
05.06.2012
Maťulo
-> castrol: tie kola su kurva drahe! jebe???
22:56:44
05.06.2012
Michal N 283 - zrušená registrace
-> castrol: pekné kúsky..aj tie wheels4
21:00:00
05.06.2012
tunerlada
kdybych si řekl že před odletem do států nebudu utrácet tak už je mám doma.. auto.bazos.cz/inzerat/... /14-exkluzivni-alu-sada-Te ddy-BEAR-Medved-original-R onal.php tohle sem vždycky sháněl
14:56:19
05.06.2012
j_j
14:48:21
05.06.2012
castrol
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: teda na par drobnosti
14:46:10
05.06.2012
havlik
auto.aukro.cz/skoda-felic ia-1-6-100hp-i2378988419.h tml řekl bych na to co v tom autě je slušná cena
14:30:33
05.06.2012
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> castrol: 92
23:36:01
04.06.2012
castrol
18:23:30
04.06.2012
Fávo forever
-> Aidamgonnahate: Já věděl, že to eRko od někud znám..
cs.wikipedia.org/wiki/Sou bor:Škoda_110_R_1977.jpg 3
16:31:15
04.06.2012
Aidamgonnahate
eRko je na škodateamu znova:D
15:52:11
04.06.2012
Kilián
-> Pavel P..: a v 1989 se ještě vyráběla 105ka? mohla být uvedena do provozu v 89 ale rok výroby mi moc nesedí
Extreme Tyres