*Pavel P. Š130L* *Pavel P. Š130L*

komentáře | popis | fotky | Pavel P.. | 20.07.24 19:39 | 293x v oblíbených
Takže jednoho krásného letního dne, léta páně 9.8.2007, jsem se stal majitelem tohoto vozu. :-)
pár údajů o voze:
Škoda 130L ve zvláštní výbavě GL.
vyrobeno: 29.12.1985 ve Vrchlabí.
najeto: podle tachometru a slov majitele : poctivých 87tis km.
Podle TP jsem čtvrtý majitel, první byla nějaká soudružka která se v tom bála jezdit, ani se jí nedivim, ale zase auto bylo 10 let garážované v jejím vlastnictví. Druhý majitel byl syn třetího majitele který ho vlastnil od roku 1996 do 2002, kdy ho přepsal a přenechal svému otci..... a ten, jelikož chtěl přispět svému synovi na koupi nového auta, potřeboval škodovku rychle prodat. Tak jsem byl upozorněn že je tato škodovka na prodej, okamžitě jsem šel na obhlídku a hned majiteli zavolal, druhý den jsem se byl v autě projet a pořádně si ho prohlídnout a třetí den jsem jej koupil... to jest stručná historie vozidla.

Postup prací....aneb co se posralo :o)

27.8.2007 - k dnešnímu dni je repasovaný karbec, nová cívka, víčko rozdělovače, vyměněný kabel od cívky a nový palivový filtr, auto už jede celkem slušně ale bude to ještě chtít dát pořádně seštelovat.
30.8.2007 - vyměněn kondík rozdělovače a seřízen volnoběh.
15.9.2007 - přivezeny nové blatníky na předek snad se stihne jejich výměna v tomto roce...
8.10.2007 - vybroušení, odrezení a natření kapes u motoru
15.10.2007 - nasazeny nový zadní lampy - zkušební vylepený chromovou folií.
1.11.2007 - výměna plováku v nádrži, výměna otáčkoměru a celková oprava budíků... (už vše svítí, bliká a ukazuje jak má)
13.11.2007 - instalace fridexu do chladiče. :-D
16.11.2007 - nasadil jsem dečku před chladič :-)
_________________________ __________________________ _________________
_________________________ __________________________ _________________
10.1.2008 - výměna zadního plata.
27.3.2008 - odinstaloval jsem dečku před chladičem :)
26.4.2008 - výměna reproboxů za klasické repro do auta Tesla.
1.5.2008 - nasazeny kola Meteor II a gumy 175/70.
11.5.2008 - nové mlhovky Bosch.
29.5.2008 - nasazeno sací potrubí ze 110R a ALU víko ventilů.
30-31.5.2008 - účast na srazu v Doksech :o)
9.6.2008 - nové sedačky
15.6.2008 - nové silentbloky motoru
19.6.2008 - výměna AC pumpy za repasovanou.
26.6.2008 - nasazeno elektronické zapalování ETZ-06....... přidalo to 8,26kW a jede to jak kráááva :o)))
17.7.2008 - výměna oleje a filtru
23.7.2008 - repas altíku
11.8.2008 - STK
23.9-15.10 - výměna blatníků a vyvaření předku, výměna blinkrů za nové. Poděkování patří panu Větévkovi :o)
16.11.2008 - odešlo ETZ do věčných lovišť... nasazena zpět cívka
25.11.2008 - stojí na zimákách
_________________________ __________________________ ________________
_________________________ __________________________ ________________
1-8.1.2009 - výměna obou spojkových válců.
22.3.2009 - nasazeno nové zapalování ETZ 06, snad vydrží aspoň do švestek :o)
4-5.4.2009 - obuto na letní, výměna termostatu a ukostření budíku.
27.4.2009 - osudný den.. první bouračka :-/
28.6.2009 - naordinována apolla :)
28.8.2009 - nasazeno nové ALU víko ventilů a přetěsněn karbec, dále natírání a stříkání nazákladovaných míst.. příprava na Doksy v šibeničním termínu :-)
30.8.2009 - konečně nové blatníčky na autě.. hned to vypadá lépe
17.11.2009 - dnešní sváteční den proběl tuningově, nasadil jsem zámky dveří a spínačku z feldy, jinej rallye volant a zrepasovaný mlhovky :o)
12.12.2009 - začlo sněžit a tak jsem nasadil zimáky.
_________________________ __________________________ _________________

5.4.2010 - vyměněn olej a k dnešnímu dni je namontovaný KN filtr, zpět origo maska a vyměněný kohout topení.
10.4.2010 - nasazeny letní kola neznámého původu :-)
16.4.2010 - nasazeno elektronové víko ventilů.
23.4.2010 - nasazený nově šopovaný výfuk
24.4.2010 - repase zadních brzd, téměř vše nové.
28.4.2010 - kompletní výměna předních brzd kromě trubiček.
29.4.2010 - odvzdušnění s vydatnou pomocí FORMa, kterému mockrát děkuju za pomoc.
7.5.2010 - výměna rozdělovače za nový, seřízení předstihu a seřízeny ventily a nakonec dány nové zástěrky
8.5.2010 - výměna spojkové lamely, ložiska, šusplechu u výfuku a hadice chlazení, seřízení spojky.
9.5.2010 - boj s korozí po zimním provozu.
23.5.2010 - výměna náhonu tachometru + nový tachometr....
Škoda 130L - nový tachometr v akci
:-))
18.7.2010 - opět výměna spojky - lamely a přítlačáku, doufám že už naposled
10.9.2010 - Pokus o STK, neprošlo! hned poté výměna kulových čepů, seřízení sbíhavosti a výměna křivého náboje.
13.9.2010 - 2. pokus o STK, tentokrát úspěšný a na dva roky je pokoj. :o))
_________________________ __________________________ __________________________ _______

11.6.2011 - vyndána zadní náprava a připravena k repasi.
17.7.2011 - vyndána převodovka, obě nápravy v laku a připravené na složení.
18.9.2011 - obě nápravy složeny, připraveny k namotnování, nasazena zrepasovaná převodovka.
21.9.2011 - nasazena zrepasovaná zadní náprava
28.9.2011 - nasazena přední zrepasovaná náprava.

_________________________ __________________________ __________________________ _________

10.5.2012 - udělána geometrie, dotaženy šrouby a různé dodělávky. dnes uběhlo přesně 10 měsíců od rozebrání.
20.8.2012 - výměna rozvodů, gufer a těsnění s tím spojených, nasazen nový komínek rozd. a dán nový olej.
10.9.2012 - STK + ME.
_________________________ __________________________ __________________________ __________

27.6.2014 - nově udělána geometrie, nahozeny podložky pod zadní kola, výměna zadních sedaček a různých nepodstatných drobností.... jinak auto funguje bezvadně, ladí se jen drobné detaily a občas mění kola.... takže už neni skoro co psát :-)
_________________________ __________________________ __________________________ __________

24.4.2015 - STK + emise..... zase na dva roky pokoj :-)
28.6.2015 - výměna oleje, předních pružin, příčky motoru a montáž podložek pod stabík.
_________________________ __________________________ __________________________ __________

18.8.2016 - výměna kotoučů za nové originály.
_________________________ __________________________ __________________________ __________

17.5.2017 - STK... opět bez závad a s pochvalou :-))
_________________________ __________________________ __________________________ __________
6.4.2019 - výměna oleje a filtru a výměna komplet brzdové kapaliny.
19.5.2019 - výměna gum ve spodních ramenech, promazání svisláků.
4.6.2019 - STK opět na dva roky :-)

poslední start a projížďka v roce 2011:
Škoda 130L - poslední výjezd před zazimováním.

*Pavel P. Š130L* - komentáře:

10:24:37
11.10.2010
Pavel P..
-> Matsoft: já myslim že neviděl jelikož s těma blatníkama jsem nikde na žádném srazu nebyl, kromě hrocháče 09 a tam ani kubina nebyl jestli se nepletu.4 ale s tim souhlasim že ty byli odfláknutý a špatně stříknutý. 4
-> VeTeV: nojo vykopával brambory3 já jsem zase vykopával všechny rybízy a angrešty podle plotu.4
08:02:39
11.10.2010
VeTeV
-> Pavel P..: viz poslední fotka - tatík maká, pavlík leští a fotí 3
03:43:09
11.10.2010
Matsoft
-> Pavel P..: Ja si tedy nejsem zcela jist, ale je dost dobre mozne, ze Kubina videl tve auto jeste s nalakovanymi blatniky od Zlateho parata... takze tam bych o spatnem lakovani a netrefenem odstinu mluvil taky...
22:36:07
10.10.2010
VeTeV
-> Pavel P..: šak to je správné a ještě jednou díky za poskytnutí azylu 4
22:14:51
10.10.2010
Pavel P..
-> Tuner#2: zbytek auta jsem před Želivem na jaře vyleštil a teď před podzimním Želivem jsem to natáhnul voskem... takže se to srovnalo víceméně tak nějak 4
-> VeTeV: tady Litni No.2 pšenka nepokvete3
21:55:03
10.10.2010
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Pavel P.. 10.10.10 21:27:44: Tys to nechal znova nalakovat a nebo se to takhle srovnalo tím jak to pořád blejskáš? Ono trefit odstín není vůbec sranda a v malém množství neumí namíchat barvu ani profi lakovna to už jsem se několikrát přesvědčil.
21:49:01
10.10.2010
VeTeV
-> Pavel P..: koukám na určité místo a je tam kupodivu pusto a prázdno 3

jinak jak jsem již říkal mnohokráte - láknuto velmi dobře
21:46:54
10.10.2010
Pavel P..
-> Tomaso435: toť velebný pane...

každopádně nechci to nějak dál řešit byla to jen taková fotoodpověď k pomluvám na adresu Applovo práce4
21:41:09
10.10.2010
Tomaso435
-> Pavel P..: víš co, pokud se nepletu, tak to špatný lakování je v tom, že nemáš nahnilý lemy olakovaný "hrbolkem" . . či nějak tak to tu bylo v galerii :-D
upraveno 1x, naposled 10.10.2010 21:42:45
21:37:47
10.10.2010
Pavel P..
-> su.tech: nestraš... jeden shnilej polovrak mi tu hnil na zahradě pár měsíců... už jsem to chtěl nechat cikánům do sběru ale majitel by se asi zlobil1
21:35:31
10.10.2010
Pavel P..
-> Nwkt: já si myslim... pak mu na kritizování a navážení zbyde jen havlik a T23
21:34:17
10.10.2010
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Pavel P..: Stejně je to bezcenné... bo to neni Gabrio 3
21:34:06
10.10.2010
Arnold
-> Nwkt: ale ne moc jak rikam skoro to neni poznat 4
21:33:05
10.10.2010
Nwkt
-> Pavel P..: Náhodou nalakovaný dobře 1 ale když to říká mistr, tak to radši hoď ze skály 3
21:32:21
10.10.2010
Pavel P..
netřeba komentář... prý špatně nalakované blatníky... ale když to říká znalec tak to asi bude pravda9
zvětšit *Pavel P. Š130L* - obrázek od Pavel P.. vložen 10.10.2010 21:32:21
21:30:23
10.10.2010
Nwkt
-> Arnold: Poznat to je 4
21:29:54
10.10.2010
Arnold
-> Pavel P..: ?? vzdyt to neni ani skoro poznat ze to bylo lakovany 4 4
21:27:44
10.10.2010
Pavel P..
trochu jsem to dneska umyl... sice mi ruce málem umrzaly z tý ledový vody ale jinak bylo krásně a šlo to...1

a tohle je prosim podle fundovaného znalce Kubiny špatně nalakovaný blatník a naprosto netrefený odstín...3 myslim že pan Apple odvedl kvalitní práci a nezaslouží si aby nějakej mudrc pomlouval jeho práci.4
zvětšit *Pavel P. Š130L* - obrázek od Pavel P.. vložen 10.10.2010 21:27:44
15:09:44
09.10.2010
Pavel P..
-> haso: vďaka za pochvalu... všechno bude jen to nejde hned, pružiny mám 260ky, ve sklepě zrepasovanou nápravu takže to stačí jen namontovat a vyhodit zadní vlečku a zrepasovat... ve finále by to mělo stát rovně.... doufám 3
15:07:48
09.10.2010
haso
-> Pavel P..: vyzera to super, mas krasne rozlesteny lak, obrovsky kopec kolies na vymenu ako vidim 3 ale jedna vec mi troska vadi a to je ten syndrom motoroveho clnu...neverim ze ty taka mototechna nemas nejake kratsie pruziny 6
Extreme Tyres