. Takze ted to ma obe napravy novy, jeste teda vymenim predni blatniky a mladej to dojezdi... Musim rict, ze i pres ty investice, se to auto docela ekonomicky povedlo. V roce 2014 stalo 80k a i kdyz jsem tam resil uz skoro vsechno, tak vsechno slo udelat doma, v servisu to bylo jen na geometrii...
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
18:33:40
23.06.2026
23.06.2026

Sita
[p#4147993] jo jo, uz je to hrozny peklo, jenomze kdyz na to na podzim das novou predni napravu, tak ti prijde skoda ji na jare vyhodit kdyz se ji ohne zadni naprava
. Takze ted to ma obe napravy novy, jeste teda vymenim predni blatniky a mladej to dojezdi... Musim rict, ze i pres ty investice, se to auto docela ekonomicky povedlo. V roce 2014 stalo 80k a i kdyz jsem tam resil uz skoro vsechno, tak vsechno slo udelat doma, v servisu to bylo jen na geometrii...
. Takze ted to ma obe napravy novy, jeste teda vymenim predni blatniky a mladej to dojezdi... Musim rict, ze i pres ty investice, se to auto docela ekonomicky povedlo. V roce 2014 stalo 80k a i kdyz jsem tam resil uz skoro vsechno, tak vsechno slo udelat doma, v servisu to bylo jen na geometrii...18:25:37
23.06.2026
23.06.2026

Sita
[p#4147994] ja mam jen 16A hlavni jistic, takze dobijim 10A 
jinak po navratu domu, takze to vypada, ze pro 99% planned usage to pouzitelny bude

jinak po navratu domu, takze to vypada, ze pro 99% planned usage to pouzitelny bude
18:12:32
23.06.2026
23.06.2026

Syny
-> King: Myslis, ze pri te koupi v tom hral nejakou roli penis? 

17:08:36
23.06.2026
23.06.2026

King
[p#4147992] Ale zase ten Golf je za rozumnejsi penis. Takze dobijeni jenom 1f tzn. tak do tech 4kW? Ja k tomu mam jeste ten "adapterek ", co se da vrazit i do 10A zasuvky a to je "tankovani " na 20 hodin.
16:49:53
23.06.2026
23.06.2026

Syny
-> Sita: To je porad ta jedna Bora co uz ji tady nekolik let odepisujes a ta jeji TK je uz nekolik let ta posledni? 
























